Každý o vás vie

Spoločnosť RE/MAX je na Slovensku známa najvyššími investíciami na podporu znalosti značky v realitách, ktorú nedostanete v žiadnej inej realitnej kancelárii. U nás nepracujete pre RE/MAX, ale pre seba. Pomôžeme vám vytvoriť vlastnú stratégiu vytvorenia unikátnej pozície na vašom lokálnom realitnom trhu. Značka RE/MAX tak neustále rastie vďaka osobnému marketingu tisícok maklérov na celom svete.  Svoje osobné meno a imidž môžete budovať podľa svojich predstáv a možností, bez šablón a prísnych pravidiel.

„Vedeli ste, že realitná sieť RE/MAX bola prvou na Slovensku zo všetkých realitných kancelárií, ktorá uviedla v televízii vlastnú televíznu kampaň?“

Dizajn Manuál 

Možnosť používania jasne rozpoznateľného mena a loga je dnes jednou z najväčších výhod, ktorých sa dostáva realitným kanceláriám RE/MAX a ich maklérom. Miliónom ľudí na celom svete sa vybavia kvalitné realitné služby kedykoľvek, keď uvidia názov RE/MAX. Aj na Slovensku značku RE/MAX vníma veľké množstvo klientov a spájajú si ju predovšetkým s trojfarebným logom balóna. Nezabúdajte preto pri vašich marketingových aktivitách na najznámejšie označenie v realitách na svete. Dodá vášmu menu garant kvality, profesionality a dôvery. Pravidlá narábania so značkou definuje RE/MAX Dizajn manuál, preto si ho vždy požičajte vo vašej kancelárii, ak sa chystáte na tvorbu akýchkoľvek grafických a reklamných materiálov. Dizajn manuál RE/MAX nájdete aj na Intranete: http://klient.remax-slovakia.sk/dizajn-manual.php  .

„Všimli ste si, že logo RE/MAX a teplovzdušný balón RE/MAX majú otočené farby naopak? Používanie ochrannej známky má svoje presné pravidlá a preto s dizajn manuálom oboznámte aj vášho grafika.“ 

Dizajn Centrum

realitné kancelárieRE/MAX Dizajn Centrum je unikátny a bezplatný zdroj tisícok reklamných materiálov, ktoré jednoducho a rýchlo použijete pre váš osobný marketing. Nájdete ho na stránkach medzinárodného intranetu RE/MAX Mainstreet www.remax.net. Výroba reklamného materiálu nikdy nebola jednoduchšia. Stačí si vybrať z galérie, doplniť vlastné texty a fotografie a stiahnuť si materiál v PDF kvalite určenej na tlač. Nájdete tu letáky, brožúry, pohľadnice, prezentácie nehnuteľností a omnoho viac.

Marketing v praxi

Plánujete novú reklamnú kampaň kancelárie alebo hľadáte inšpiráciu na osobný marketing makléra? Nevymýšľajte už vymyslené. Na intranete si môžete pre inšpiráciu stiahnuť ukážky marketingových materiálov, inzerciu, ukážky billboardov, banerov, plagátov od kolegov z celého Slovenska.

Viac tu: http://klient.remax-slovakia.sk/ukazky-marketingu.php

Komentáre sú uzavreté.