O krok vpred

Svet internetu je dnes nevyhnutnou súčasťou takmer každého biznisu. Spoločnosť RE/MAX je svetovým lídrom v realitách aj vďaka svojmu neustálemu sledovaniu najmodernejších technológií a vyvíjaniu nových nástrojov, ktoré Vám umožnia vyniknúť nad konkurenciu.

„Vedeli ste, že RE/MAX bola prvou spoločnosťou na svete, ktorá začala inzerovať nehnuteľnosti na internete?“

Váš tím IT Podpory

V prípade, že máte problém s e-mailom, neviete sa prihlásiť na Intranet, našli ste chybu v databáze MAXIS alebo sa stretnete s akýmkoľvek IT problémom, kontaktujte náš IT tím na adrese podpora@re-max.sk.

Realitný portál RE/MAX

predaj nehnuteľnostíWeb stránka www.re-max.sk sa dnes radí k najväčším realitným vyhľadávačom na Slovensku. Denne navštívi našu web stránku 3500 unikátnych klientov, za mesiac je to viac ako 95.000 návštevníkov a tento počet neustále rastie. Vďaka referenčnej spolupráci a jasným štandardom predaja majú naši klienti záruku, že na web stránke nájdu tím profesionálnych maklérov a kvalitných nehnuteľností. Web stránka RE/MAX sa môže pochváliť najväčším počtom unikátnych a neustále aktualizovaných nehnuteľností ako ktorákoľvek iná realitná kancelária na Slovensku. Našim prvoradým cieľom je neustály rozvoj web stránky a jej optimalizácia voči vyhľadávačom ako napr. Google. Vďaka vašej prezentácii na web stránke RE/MAX máte záruku, že klient si vás nájde aj bez drahých investícií do reklamy.

„Web stránku RE/MAX mesačne navštívi až 95.000 klientov. Nezabudnite si vašu osobnú web stránku v tvare www.re-max.sk/menopriezvisko uviesť na vizitke a v inzercii. Váš biznis kontinuálne porastie so silou web stránky RE/MAX. „

RE/MAX Intranet

RE/MAX Intranet je vašim komplexným zdrojom informácií z diania v RE/MAX na Slovensku. Nájdete tu najnovšie aktuality, užitočné dokumenty, zmluvy, logá, prezentácie, obrázky a rady od skúsených kolegov. Dozviete sa, aké podujatia RE/MAX chystá, čo je nové vo vzdelávaní, nájdete tu ukážky marketingových materiálov kolegov z celého Slovenska.

Ak hľadáte akúkoľvek informáciu, radu alebo inšpiráciu pre Vaše podnikanie, navštívte náš Intranet na web stránke: http://klient.remax-slovakia.sk. Meno a heslo je totožné s Vašimi prihlasovacími údajmi do emailu.

Máte problém sa prihlásiť do Intranetu? Kontaktujte podpora@re-max.sk

MAXIS

Databáza nehnuteľností a klientov MAXIS je dostupná zdarma všetkým realitným maklérom RE/MAX a našim cieľom je jeho neustála aktualizácia a inovácia. Tento rozsiahly databázový systém bol vyvinutý s cieľom uľahčiť našim realitným maklérom prácu s ponukami, dopytmi a obchodnými kontaktmi. Jeho najdôležitejšou výhodou je možnosť párovania ponúk s  kolegami na celom Slovensku. Každý maklér RE/MAX má tak 24 hodín denne online prístup k databáze tisícok nehnuteľností, ktoré vie svojim klientom okamžite ponúknuť. Okrem prezentácie Vašich nehnuteľností na web stránke www.re-max.sk vám MAXIS umožňuje zdarma export nehnuteľností jedným klikom na viac ako 10 najdôležitejších slovenských realitných portálov.

Do databázy MAXIS sa môžete prihlásiť na stránke: https://skmaxis.remax-czech.cz. Prístupové údaje do databázy MAXIS Vám budú poskytnuté majiteľom Vašej kancelárie. Manuál pre prácu so systémom MAXIS nájdete na Intranete: http://klient.remax-slovakia.sk/it-manualy.php. Pozrite si taktiež užitočné videá s tipmi pre prácu so systémom MAXIS: http://klient.remax-slovakia.sk/ke-stazeni-video.php

„Nezabudnite pravidelne navštíviť Trhovisko dopytov v MAXISE. Nájdete tu zdarma kontakt na desiatky klientov, ktorí hľadajú svoje nové bývanie.“

RE/MAX Mainstreet

predaj realítZaujíma vás dianie zo sveta RE/MAX? Chcete sa učiť od realitných maklérov so 40 ročnou praxou v biznise? Navštívte najbohatší zdroj informácií medzinárodný intranet RE/MAX Mainstreet. Nájdete tu RE/MAX Univerzitu a tisíce užitočných tipov a trikov pre vaše podnikanie, môžete sa online a zdarma zúčastňovať seminárov, sledovať jedinú televíziu realitnej spoločnosti RE/MAX Satelite Network, vyhľadáte si stovky reklamných materiálov v sekcii Download a môžete diskutovať na akúkoľvek tému s kolegami z celého sveta na fóre Message Board. Stačí kliknúť na web stránku www.remax.net. Návod na registráciu do RE/MAX Mainstreet nájdete na intranete tu: http://klient.remax-slovakia.sk/prilohy/manualy/man_mainstreet-registracia.pdf.

Global.remax.com

Dovoľte, aby sme Vám predstavili globálnu web stránku RE/MAX http://global.remax.com/. Spoločnosť RE/MAX je celosvetovým lídrom v realitách a rozhodla sa preto spojiť klientov zo všetkých kontinentov na jednom mieste. Video s predstavením stránky nájdete na http://youtu.be/XImb_IGiPnM.

Medzinárodný vyhľadávač nehnuteľností RE/MAX je našou spoločnou bezkonkurenčnou výhodou.  Ktorý iný maklér dokáže klientovi ponúknuť zdarma inzerciu jeho nehnuteľnosti v 40 jazykoch na medzinárodný vyhľadávač, ktorý ročne navštívi viac ako 137 miliónov klientov z celého sveta? Ste to práve vy a nenechajte si určite túto výhodu ujsť. Prezentujte sa pred klientmi ako maklér, za ktorým stojí najznámejšie meno v realitách a viac ako 40 rokov skúseností.

Komentáre sú uzavreté.