Pozývame vás na párty

V realitnej sieti RE/MAX nikdy nie ste sám. Kedykoľvek potrebujete pomôcť, poradiť sa alebo zdieľať vaše skúsenosti z realít, sú vám k dispozícii desiatky kolegov na Slovensku a tisíce na celom svete. RE/MAX komunita je spojená tými najmodernejšími technológiami a tak nie je problém spojiť sa s ktorýmkoľvek z kolegom v sieti online.

Okrem online zdieľania informácií je však RE/MAX známy aj pravidelnými podujatiami. Najpopulárnejším podujatím u nás doma je Česko-Slovenské RE/MAX Convention. Stretávajú sa na ňom všetci realitní makléri z oboch krajín a okrem prezentácií špičkových odborníkov tu zažijete skvelú atmosféru galavečera Night of Stars. Pozrite si video z Česko-Slovenského Convention na YouTube. 

Európske Convention každý rok na jeseň organizuje spoločnosť RE/MAX Europe. Pozrite si video z RE/MAX Europe Convention na YouTube. 

Najväčším realitným podujatím je medzinárodné RE/MAX Convention, ktoré sa koná každoročne v Spojených štátoch. Zúčastňujú sa ho makléri z celého sveta a je tým pravým miestom, kde si užijete jedinečnú atmosféru stretnutia tisícok realitných odborníkov s desiatkami rokov praxe v realitách.

Komentáre sú uzavreté.