S RE/MAX každý zvíťazí

Medzi naše hlavné konkurenčné výhody, ktoré zákazníci ocenili v nezávislom prieskume, patrí prepracovaný systém vzdelávania maklérov. V priebehu svojej kariéry v RE/MAX dostanete možnosť využiť ten najlepší vzdelávací systém na trhu a prejsť širokou škálou tréningov a školení, ktoré zo začínajúceho makléra urobia napríklad úspešného majiteľa realitnej kancelárie.

Okrem toho makléri každoročne absolvujú testovanie znalostí z oblasti realít, práva, IT a financií. RE/MAX ako prvá a zatiaľ jediná realitná spoločnosť na Slovensku podporila a propaguje nezávislú certifikáciu odbornej kvality maklérov podľa normy ISO.

certifikácia realitných maklérov

V rámci RE/MAX Slovakia udeľujeme ocenenia podľa celkovej výšky dosiahnutej produkcie od začiatku pôsobenia makléra v RE/MAX.

Medzinárodné ocenenia

RE/MAX International každoročne udeľuje niekoľko medzinárodných individuálnych ocenení, ktoré sú rozdelené do 2 kategórií.

Klubové ocenenia sú udeľované najlepším RE/MAX maklérom z celého sveta na základe dosiahnutej výšky hrubých ročných provízií.

Kariérne ocenenia

Sú udeľované najlepším RE/MAX maklérom z celého sveta nielen na základe výšky celkových hrubých provízií, ale aj v závislosti na dĺžke pôsobenia v spoločnosti RE/MAX. Najvyššie ocenenie Circle of Legends môže maklér získať až po viac ako desaťročnom pôsobení v RE/MAX, čo bezpochyby zaručuje jeho vysokú profesionálnu kvalitu.

RE/MAX Top Club

Cieľom Top Clubu je oceniť všetkých maklérov, ktorí počas svojho pôsobenia v RE/MAX významnou produkciou prispeli k tomu, že RE/MAX je dnes najprofesionálnejším a z pohľadu počtu maklérov a transakcií aj najväčším realitným systémom na Slovensku.

Aké sú kritériá pre vstup do elitného Top Clubu?

  • Hodnotenie Kumulatívna produkcia počas pôsobenia v RE/MAX
  • TOP CLUB Bronze 30.000 Euro a viac
  • TOP CLUB Silver 60.000 Euro a viac
  • TOP CLUB Gold 150.000 Euro a viac
  • TOP CLUB Platinum 300.000 Euro a viac

Viac o RE/MAX Top Clube a jeho členoch nájdete na Intranete TU.

„Vedeli ste, že vďaka unikátnemu vzdelávaniu dosahujú naši realitní makléri celosvetovo v priemere 14 obchodov ročne, čo je dvojnásobne viac ako konkurencia?“

Komentáre sú uzavreté.